Jak działamy ?

Celem działania naszej firmy jest zapewnienie bezpiecznej i kompleksowej ochrony przed szkodnikami dostosowanej indywidualnie do potrzeb i możliwości naszych klientów. Stosujemy skuteczne i bezpieczne środki, które przeznaczone są do użytku w szpitalach i przedszkolach.

Nasze specjalizacje

roach

Zwalczanie pluskiew

Czytaj więcej

Od wielu lat specjalizujemy się w zwalczaniu pluskwy domowej (pospolitej). Udzielamy gwarancji na usługi zwalczania pluskiew. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i bardzo skuteczne środki, które już po pierwszym oprysku eliminują problem pogryzień przez pluskwy.

prusak

Zwalczanie prusaków

Czytaj więcej

Karaczany wywołują u ludzi strach i obrzydzenie ze względu na swój wygląd, dużą ruchliwość i nieprzyjemny zapach pochodzący z ich gruczołów skórnych. Prusaki i karaluchy nie są dla nas groźne w bezpośrednim kontakcie, gdyż nas nie gryzą, ani nie kłują, ale przypisuje się im bardzo duże znaczenie sanitarne.

osa

Zwalczanie szerszeni i os

Czytaj więcej

Zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem os, szerszeni. Gwarancja braku i powrotu os i szerszeni w miejscu oprysku do końca sezonu czyli tak naprawdę do końca roku. Likwidacja os, szerszeni i pszczół jest zabiegiem wymagającym indywidualnego podejścia do danej sytuacji

monitor

Monitoring DDD

Czytaj więcej

Jednym z naszych głównych działań w kierunku ochrony przed zagrożeniem ze strony owadów i gryzoni jest wdrożenie i organizacja programu ochrony przed szkodnikami w zakładach spożywczych i przetwórstwa spożywczego.

mucha

Zwalczanie much

Czytaj więcej

Zwalczamy komary,meszki, kleszcze, gzy i muchy metodą zamgławiania. Jest to najdokładniejsza metoda walki z dokuczliwymi owadami, najbardziej pracochłonna, ale przynoszącą najtrwalszy efekt.

ozon

Ozonowanie/ Dezynfekcja

Czytaj więcej

Ozonowanie – to doskonała
i ekologiczna metoda pozwalająca na usunięcie nie tylko wszelkich niepożądanych zapachów
z naszego otoczenia, ale także sterylizację pomieszczeń m.in. przeciw salmonelli.

rat

Zwalczanie myszy i szczurów

Czytaj więcej

Czyli deratyzacja mieszkań, domów, sklepów, zakładów przemysłowych,hurtowni itp., która ma na celu pozbycie się myszy, szczurów i innych gryzoni z naszego otoczenia.

grasshopper

Zwalczanie rybików cukrowych

Czytaj więcej

Zwalczanie rybików cukrowych w wielu przypadkach nie jest konieczne. Wystarczy przez okres około miesiąca dokładnie wietrzyć mieszkanie, a problem tych insektów zniknie samoistnie.

mrowka

Zwalczanie mrówek

Czytaj więcej

Mrówki są owadami, które posiadają bardzo rozwiniętą strukturę hierarchiczną i z góry przydzielone obowiązki. Nasza firma specjalizuje się w specjalistycznym zwalczaniu mrówek

Dezynsekcja - usługi

W dążeniu do osiągnięcia jak największej skuteczności naszych usług przed przystąpieniem do właściwych czynności staramy się dokładnie rozpoznać problem Klienta, zarówno na podstawie przeprowadzonej z nim rozmowy jak i bezpośrednich oględzin obiektu.

W trosce o stałą poprawę jakości świadczonych usług i zwiększenie stopnia zadowolenia naszych Klientów dbamy o pogłębianie naszej wiedzy i umiejętności w zakresie nowych metod i środków zwalczania szkodników.

Gwarantujemy, że przeprowadzone usługi zostaną wykonane z należytą starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Dlatego też udzielamy gwarancji na każde przeprowadzone zabiegi m.in. zwalczania pluskiew, odpluskwiania, tępienia karaluchów, usuwania prusaków, zwalczania gniazd os i szerszeni, tępienia myszy, szczurów, usuwania przykrych zapachów.

Menu