deratyzacja zwalczanie szczorów

Koniec z gryzoniami, czyli deratyzacja w Łomży

Szczury uważane są za jedne z najinteligentniejszych zwierząt na Ziemi. Doskonale adaptują się do nowej sytuacji, szybko się rozmnażają i zajmują nowe tereny, dlatego ich usuwanie, czyli deratyzacja bywa trudna. W Łomży nasza firma prowadzi procesy usuwania szczurów oraz zabiegi profilaktyczne, które zapobiegają pojawieniu się tych zwierząt.

Profesjonalna walka z gryzoniami to podstawa

Dzięki wykwalifikowanym specjalistom, potrafimy poradzić sobie nawet z bardzo trudnymi przypadkami. Zabezpieczamy piwnice, budynki gospodarcze oraz okolice mieszkań. Jako profesjonaliści analizujemy każdy aspekt zagrożenia, a następnie podejmujemy kroki zaradcze. Usuwamy nieszczelności w budynkach, zajmujemy się usuwaniem gryzoni, a następnie dezynfekujemy skażony teren. Najwyższa jakość stosowanych środków oraz dokładność, z jaką podchodzimy do każdego problemu sprawia, że skuteczność usuwania problemu wynosi niemal 100%.

Coraz więcej szczurów

Gryzonie są problemem, który należy wyeliminować natychmiast, ponieważ bardzo szybko się rozmnażają. Młode już po około 5 tygodniach od urodzenia gotowe są do płodzenia kolejnych pokoleń zwierząt. Po trwającej nieco ponad 3 tygodnie ciąży kolonia szczurów wzbogaca się o średnio 8 maleńkich gryzoni. Małe szczury potrzebują intensywnej opieki przez pierwsze dwa tygodnie, po których zwierzęta zdolne są już do samodzielnego życia.

Wszystkie te fakty w połączeniu z informacjami na temat chorób przenoszonych przez gryzonie pokazują niebezpieczną prawdę – szczury są bardzo poważnym zagrożeniem zarówno dla człowieka, zwierząt, jak i całych osiedli. Przeprowadzając profilaktyczne deratyzacje na terenach zabudowań znacznie zmniejszamy prawdopodobieństwo opanowania Łomży przez te ciekawe zwierzęta.

Deratyzacja tępienie szczurów Białystok

Deratyzacja, czyli oczyszczanie Łomży z gryzoni

Profilaktyczne działania, które zapobiegają pojawieniu się kolonii szczurów w okolicach budynków bardzo skutecznie przeciwdziałają zasiedlaniu piwnic przez te zwierzęta. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy na profilaktykę jest już za późno?

Rozwiązaniem tego problemu jest oczywiście przeprowadzenie przez specjalistów odpowiedniej deratyzacji. W Łomży nasza firma zajmuje się szerokim spektrum działań począwszy od działań profilaktycznych, aż po usuwanie gryzoni i dezynfekcję terenu, na którym występowały te zwierzęta. Dzięki połączeniu nowoczesnych metod z wieloletnim doświadczeniem w branży, doskonale radzimy sobie z każdym trudnym przypadkiem.

Szczury wędrowne mogą być szczególnie niebezpieczne dla ludzi i zwierząt ze względu na liczne choroby, które przenoszą. Bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia może sprawić nie tylko ugryzienie przez zainfekowane zwierzę, ale również pozostawione odchody, czy zaatakowanie szczura np. przez psa lub kota. Deratyzacja w Łomży to jedyny środek bezpieczeństwa, który uchroni Cię przed zagrożeniem tymi niebezpiecznymi gryzoniami.

Usługi ABC Insekt

Menu