dezynfekcja mikrobów

Dezynfekcja w Łomży przy użyciu nowoczesnych środków chemicznych

Pozbycie się z otoczenia różnego rodzaju mikroorganizmów przeprowadza się przy użyciu metod dezynfekcji. W Łomży tego typu usługi oferuje firma ABC Insekt, która od lat rozwija technologie dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. W procesie dezynfekcji usuwamy aż 99,99% niebezpiecznych bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów. Dzięki zaawansowanemu procesowi, profesjonalna dezynfekcja pozbawi Twoje mieszkanie również alergenów czy grzybów.

Technologia w służbie dezynfekcji

Odkażające środki chemiczne stosowane są na różnorodnych powierzchniach przy użyciu dedykowanego rozpylacza. Aby proces dezynfekcji był skuteczny, konieczne jest zastosowanie odpowiedniego stężenia roztworu oraz właściwego czasu rozpylania. W zależności od wykorzystywanego środka chemicznego, do nanoszenia preparatu używa się rozpylania na zimno lub zamgławiania w wyższej temperaturze. Pierwsza z tych metod wyróżnia się minimalizacją ilości rozpylanych chemikaliów, natomiast metoda termiczna doskonale sprawdza się w dezynfekcji trudno dostępnych miejsc.

Ze względu na dużą różnorodność czyszczonych powierzchni, liczba stosowanych środków chemicznych również się zwiększa. Najpopularniejszymi związkami chemicznymi, które obecnie się stosuje są:

  • alkohole (etylowy lub izopropylowy),
  • czwartorzędowe sole amoniowe,
  • aldehydy,
  • związki fenolowe,
  • związki metali ciężkich, np. rtęci, miedzi lub srebra,
  • fiolet krystaliczny,
  • utleniacze,
  • kwasy i zasady.

Innowacyjna dezynfekcja w Łomży

Dezynfekcja powierzchni metodami chemicznymi jest procesem o stosunkowo wysokiej skuteczności. Dzięki temu, że w naszej firmie prace prowadzą wykwalifikowani specjaliści, proces ten pozwala usunąć aż 99,99% mikroorganizmów z dowolnej powierzchni. Na każdym etapie oczyszczania zachowujemy wszelkie procedury bezpieczeństwa, aby usunąć niebezpieczne drobnoustroje, nie powodując jednocześnie zagrożenia dla użytkowników danych powierzchni.

Dezynfekcja wirusów Łomża

Skuteczność w walce z drobnoustrojami i insektami

Oferujemy szeroką ofertę usług w obrębie deratyzacji, dezynsekcji oraz dezynfekcji na terenie Łomży i okolic. Nasze usługi to m.in.:

Jeśli nie masz pewności, jaki insekt zaatakował Twoje mieszkanie – nie przejmuj się. Nasi pracownicy właściwie określą, z jakim typem niepożądanych gości mamy styczność. Skontaktuj się z nami i pozbądź się niechcianych lokatorów już w ciągu kilku dni! Profesjonalna dezynfekcja w Łomży jest rozwiązaniem problemów Twojego mieszkania.

Usługi ABC Insekt

Menu